przewiń w dół

Lato

W pobliżu PrzyStanku Bavaria istnieje wiele sposobów, by cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w lecie.
Zajęcia sportowe jakie oferuje region to piesze wycieczki, kolarstwo górskie, wspinaczka, tenis, ponadto duży plac zabaw dla dzieci jakim jest Park Bajek i inne atrakcje, o które warto zapytać na recepcji pensjonatu.

Park Bajek W lipcu 2012 roku, dwaj bracia Jędrzej i Tomasz Stanek otworzyli bajkowy "Park Bajek" w Karpaczu. Ta bajkowa kraina znajduję się na terenie PrzyStanku Bavaria.

Odwiedziny Parku Bajek to doskonały pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu, szczególnie przez grupy dzieci i całe rodziny. Idąc leśnymi ścieżkami odkryć można bajkowe chatki, każda z nich opowiada inną opowieść.

Dwa place zabaw dają dużo możliwości do zabawy dla małych dzieci jak i całej rodziny.
Zobacz więcej
tripadvisor
Turystyka Karkonosze oferują szlaki turystyczne dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Możesz zaplanować zarówno krótkie i dłuższe wycieczki w góry, jak i cały dzień wycieczki w kilku etapach. Zawsze służymy pomocą.

Dzięki dogodnej lokalizacji, Pensjonat PrzyStanek Bavaria jest punktem wyjścia do różnych wycieczek po górach. Mapy i kompetentny personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

Na Państwa życzenie zorganizujemy pieszą wycieczkę, którego przewodnikiem będzie Jakub Nakielski - zdobywca II miejsca maratonu 3x Śnieżka. Poradził sobie z 34-stopniowym upałem i trzema różnymi drogami na Śnieżkę, pokonał 54 km.
Park BajekSki Vegas